Akce | Fotago - Fotokoutek pro všechny | Firemní akce, Svatby | Praha

Akce | Fotago - Fotokoutek pro všechny | Firemní akce, Svatby | Praha

Firemní akce

Na každé firemní akci by fotokoutek neměl chybět. Je vhodný na teambuilding, firemní narozeniny, večírky, oslavy a další firemní akce. S kolegy a přáteli se netradičně pobavíte. Velké množství rekvizit zajistí, že žádná fotka nebude nudná a už vůbec ne stejná.
více

Večírky

Zábava na večírek, kterou si zamilujete. Chcete si zpestřit večírek či narozeninovou oslavu? Fotokoutek je to pravé co Vám rozproudí každou party. Jestli máte tematický večírek, máme pro Vás spoustu bláznivých a zajímavých rekvizit i pozadí přímo na míru. Pak už si stačí vybrat rekvizitu, která se Vám libí a udělat si bláznivou fotku.
více

Svatební fotokoutek

Fotago Vám dává na vědomí, že Váš svatební den věčný není. Proto si své nejkrásnější vzpomínky, uchovejte navždy na snímky. Fotokoutek by na Vaší svatbě neměl určitě chybět. Je to dokonalá zábava pro hosty a ještě si odnesou vzpomínku v podobě bláznivé fotky :-)
více

Školní focení

Každý rok ty samé fotografie skupinek spolužáků a kamarádů. Školní focení může být i zábavné. Vedle tradičního tabla Vám zařídíme skupinové focení, které si studenti opravdu užijí. Fotky budou bláznivější díky výběru z mnoha rekvizit a fotky si odnesou ihned sebou :-)
více

Kulturní akce

Chcete, aby Vaše akce byla nezapomenutelná? Fotokoutek na Vaší akci zajistí, že si tento zážitek odnesou návštěvníci sebou. Poskytneme Vám odpovídají pozadí a rekvizity k danému tématu akce. Fotografie tiskneme na místě a návštěvník si je odnáší ihned sebou.
více